Platform over raam-, deur-, kozijntechniek, hang- en sluitwerk, dak- en geveltechniek, veiligheid
Nieuws

We hebben nieuws!

Schermafbeelding-2022-09-28-om-11.32.49

28 september 2022 Leestijd 2 minuten

Deel dit artikel

OnLevel gaat per 1 Oktober 2022 een verkoopkantoor openen in Nederland. Vanuit Joure (Friesland) zullen wij u verder van dienst zijn onder de naam OnLevel Benelux BV. Wij staan graag voor u klaar! Ons team bestaat uit Erwin Stegenga, Niels Wildschut en Nicole Spitse. Nicole Spitse is sinds 5 september 2022 werkzaam binnen ons team. Zij zal vakkundig onze binnendienst verzorgen.

OnLevel maakt naast deze organisatorische ontwikkelingen tevens online ontwikkelingen door. Binnenkort ontvangt u hiervan een update. Ons huidige software systeem wordt ook voor u toegankelijk gemaakt en dit biedt u vele voordelen, zoals (real time) inzicht in onze voorraad en te allen tijde inzicht in uw bestellingen.

OnLevel is een bekende marktspeler geworden voor producten rondom glas. Waar het ooit begon met glasbalustradesystemen, biedt OnLevel nu veel meer systemen voor glastoepassingen, denk hierbij aan glazen schuifdeuren, Franse balkons, glazen wanden en glasklemmen. Om deze reden, onze nieuwe slogan: OnLevel is ‘’all around glass’’.

Leveringen van standaard producten zullen plaats blijven vinden vanuit ons centrale magazijn in Emmerich am Rhein. Indien nodig maken we gebruik van de 3 andere magazijnen in Europa. Op maat gemaakte en gecoate producten komen via directe leveringen vanuit onze productielocatie in Tegelen in Nederland. Komende periode zullen wij u blijven informeren over de nieuwe producten die OnLevel op de markt zal brengen.

OnLevel heeft een enorme ontwikkeling doorgemaakt in de laatste jaren. Dit heeft geresulteerd in 5 vestigingen in 5 landen, klanten in meer dan 30 landen (in Europa en daar buiten) en inmiddels 60 collega’s verspreid over Europa, die verdere ontwikkelingen mogelijk moeten maken.

Wij danken u voor de langdurige samenwerking en hopen deze nog jaren in volle tevredenheid te continueren.

Nieuwsbrief

Meld u aan om nieuws & updates te ontvangen.

Contact

Erwin Krekels

Projectmanager

Uw organisatie promoten via het Profiel netwerk? Ik help u graag verder.

0%

    Stuur ons een bericht

    Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

    Details