Platform over raam-, deur-, kozijntechniek, hang- en sluitwerk, dak- en geveltechniek, veiligheid
We hebben nieuws!

We hebben nieuws!

OnLevel gaat per 1 Oktober 2022 een verkoopkantoor openen in Nederland. Vanuit Joure (Friesland) zullen wij u verder van dienst zijn onder de naam OnLevel Benelux BV. Wij staan graag voor u klaar! Ons team bestaat uit Erwin Stegenga, Niels Wildschut en Nicole Spitse. Nicole Spitse is sinds 5 september 2022 werkzaam binnen ons team. Zij zal vakkundig onze binnendienst verzorgen.

OnLevel maakt naast deze organisatorische ontwikkelingen tevens online ontwikkelingen door. Binnenkort ontvangt u hiervan een update. Ons huidige software systeem wordt ook voor u toegankelijk gemaakt en dit biedt u vele voordelen, zoals (real time) inzicht in onze voorraad en te allen tijde inzicht in uw bestellingen.

OnLevel is een bekende marktspeler geworden voor producten rondom glas. Waar het ooit begon met glasbalustradesystemen, biedt OnLevel nu veel meer systemen voor glastoepassingen, denk hierbij aan glazen schuifdeuren, Franse balkons, glazen wanden en glasklemmen. Om deze reden, onze nieuwe slogan: OnLevel is ‘’all around glass’’.

Leveringen van standaard producten zullen plaats blijven vinden vanuit ons centrale magazijn in Emmerich am Rhein. Indien nodig maken we gebruik van de 3 andere magazijnen in Europa. Op maat gemaakte en gecoate producten komen via directe leveringen vanuit onze productielocatie in Tegelen in Nederland. Komende periode zullen wij u blijven informeren over de nieuwe producten die OnLevel op de markt zal brengen.

OnLevel heeft een enorme ontwikkeling doorgemaakt in de laatste jaren. Dit heeft geresulteerd in 5 vestigingen in 5 landen, klanten in meer dan 30 landen (in Europa en daar buiten) en inmiddels 60 collega’s verspreid over Europa, die verdere ontwikkelingen mogelijk moeten maken.

Wij danken u voor de langdurige samenwerking en hopen deze nog jaren in volle tevredenheid te continueren.

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details